top of page

Po 3. zápase na prvním místě v tabulce?

Po týdenní pauze je náš CS:GO tým opět na scéně. V dnešním zápase se GORDIC utkal proti Fortuně. Tase minulý ročník probojovala až do samotného Play-off. Jedná se tedy o velmi silný a zkušený tým. Zápas byl odehrán na mapě Inferno, kde jsme začínali za teroristickou stranu.

 Gaming animation of futuristic aircraft

Do zápasu jsme naskočili ve výborné formě. Hodiny analyzování soupeře, zkoumání jejich Game Plays, hodiny na AIM mapách. Věřili jsme, že Fortunu porazíme. Udělali jsme pro to maximum.

Po startu zápasu jsme si připsali 4 "Clean and Easy" kola. Soupeř však dokázal potrestat drobnou chybu v naší hře a rázem se dostal do vedení v podobě skóre 5:4. Od té chvíle jsme se s Fortunou přetahovali o výsledek. Toto trvalo až do stavu 9:6 v prospěch Fortuny. Následovala výměna stran. Fortuna však zvládla pistolkové kolo a dostala se do trháku a následného vedení 14:8. Stručně řečeno, že Fortuně chyběly dvě kola k vítězství a odnesla si 3 body. "Nevzdáme se", zaznělo z našich řad. To byla ta chvíle, kdy se celý zápas zlomil.

Zatli jsme zuby a šli bojovat. Po neskutečných výkonech každého z nás a perfektním týmovém výkonu se nám podařilo skóre srovnat na 14:14. Těch 6 bezchybně zahraných kol znamenalo, že jsme soupeře dotáhli na vyrovnaný stav. Další 29. kolo šlo opět v náš prospěch. Stav byl tedy 15:14. V posledním kole nás však drobná chyba stála 16. bod a šli jsme do prodloužení.

Věděli jsme, že musíme uhrát co nejvíce kol, abychom měli šanci na úspěch. Začínali jsem za CT stranu. To pro nás znamenalo jediné. Vyhrát bezchybně 3 kola. Po neúprosném boji jsme náš cíl splnili. Stav byl 18:15. V tu chvíli jsme byli jeden maličký, ale velmi těžký krok od toho, abychom zápas s Fortunou ukončili. Na T straně jsme věděli, co hrát. Udrželi jsme klidnou hlavu, otevřeli si hru a úspěšně celé kolo vyhráli a připsali si velmi cenný skalp soupeře. Výsledek zápasu 19:15.

Neskutečný výkon hráčů: hv3zd1c s neuvěřitelnými 35 fragy!

KSS_ s fantastickými 26 fragy!

máraTriceps(REZZI) s parádními 25 fragy.

Zezzi a helixo9 s krásnými 19 fragy.Takže aktuálně sdílíme první místo v tabulce s Good Game.

52 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page