top of page

Patříme mezi top čtyři firmy v e-Sport lize firem!!

V neděli 21.11. 2021 se odehrál první zápas v Play-off Gordic vs MEWS. Zápas, který byl pro nás velmi důležitý! Také to byl náš první Play-off zápas v lize, ještě jsme se tak daleko nikdy nedostali.Změnil se i formát hry... Hrálo se BO3 "Best of 3". To znamená, že vítěz vzejde po dvou vyhraných zápasech. Změna byla i ve vybírání mapy. 1.BAN 2.BAN 1.PICK 2.PICK 1.BAN 2.BAN DECIDER.

Věděli jsme, že si musíme vybrat Nuke, ale také jsme věděli, že soupeři budou chtít hrát Inferno. Šli jsem tedy do obrovského risku. Zabanovali jsme Inferno... Nakonec vybrali Dust II, kde jsme si dost věřili a jako poslední rozhodující mapa byla Mirage.


Zápas začal na mapě Nuke, začínali jsem za těžší Teroristickou stranu. Ze začátku jsme se tahali o kola. Pak nám soupeř lehce utekl. My jsme šli do "ECO round", naše nejlepší zbraň byla "Desert Eagle". Pak REZZI udělal perfektní open. Následovali na to další fragy z naší strany. Nakonec jsme vyhráli "ECO round", což soupeře významně rozhodilo. Dále jsme jim už nedali kolo a první polovinu jsme vyhráli 10:5. Komentátoři se nechali slyšet, že to snad ještě v lize neviděli, aby měl někdo tak dominantní teroristickou stranu. Zbývalo nám 6 kol, abychom mohli ukončit naši první stranu. Nenechali jsem jim ani kolo a za stranu Counter-Terroristy jsme žádné nepustili.


Výhra na Nuke 16:5 pro Gordic!


Měli jsme tedy výhodu na zápasy 1:0.


Další mapa byla mapa soupeře, tedy Dust II. Začínali jsme za Counter-Terroristy, zápas byl vyrovnanější. Pořád jsem se předháněli, kdo měl o bod, dva více. Snažili jsme se bojovat a brát kolo od kola. Nechtěli jsme jít do další mapy, chtěli jsme tady souboj ukončit. Nevzdávali jsme se a po polovině bylo skóre 7:8 pro soupeře. Tedy fakt těsné... Šli jsme za Teroristickou stranu, kterou jsme ovládli díky skvělým taktikám a perfektní týmové play, které vymyslel a připravil náš In-Game Leader REZZI!


„Musím uznat, že to byly jedny z nejlepších zápasů, které jsme v lize předvedli.“ - Radim Zezzi Zezula


Díky tomu pak zápas dopadl 16:11 v náš prospěch a my jsme se dostali do TOP čtyř firem v lize.


Další zápas nás bude čekat až 5. 12. 2021.


Držte nám palce!
37 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page