top of page

5. sezona E-sport ligy firem je u konce

Naposledy jsme vás informovali, že náš tým postoupil v E-sport lize firem ve hře CS:GO do play-off. Probojovali se až do semifinále, kde nastoupili hráči GORDIC GAMING GROUP proti těžkému soupeři Tipsport, který se snažil o obhajobu vítezství minulé sezony. Bylo tak jasné, že zápas nebude ani trochu jednoduchý.


Tým se na semifinálové kolo pečlivě připravoval a předcházely mu hodiny trénování, analyzování soupeře a vymýšlení taktik. I přes veškerou snahu a úsilí náš tým Tipsportu podlehl s výsledkem 0:2. Za svou hru se ovšem nemusel ani v nejmenším stydět.


„Musím uznat, že Tipsport je oprávněný favorit ligy, zaslouženě vyhrál minulou sezonu i tento zápas a doufám, že titul znovu obhájí.“Radim „Zezzi“ Zezula


Začala příprava na poslední kolo sezony a boj o třetí místo v lize firem. Soupeřem byl tým PLAYzone. Tento tým s profesionálním hráčem na své soupisce rozhodně nedostal nic zadarmo. Bohužel se nezadařilo a tým Gordic nakonec tlak PLAYzone neustál a skončil na čtvrtém místě.

Průběh 5. sezony


Čtvrté místo v E-sport lize firem je pro náš tým obrovský úspěch. Patří přeci mezi 4 nejlepší firmy v celé lize! Pojďme se v krátkosti podívat na jejich výkon v průběhu 5. sezony E-sport ligy.


Cíl našeho týmu byl zpočátku jasný – postoupit ze základní skupiny. Začátek ligy byl bez chybičky, první polovina zápasů v základní skupině byla vždy vítězná. V té druhé tým ztratil dvě výhry, ale i přes to postupuje ze skupiny z prvního místa. Podařilo se mu porazit týmy jako Good Game, Fortuna nebo Impérium hráčů.


Ze základní skupiny postoupil Gordic mezi 8 nejlepších hráčů ligy. Je to vůbec poprvé, kdy se to týmu podařilo. Hráči před sebou měli velmi důležitý zápas, který je mohl posunout do semifinále, mezi čtyřku nejlepších týmů. A to se také stalo! Porazili tým MEWS, se kterým v minulosti pokaždé zápas ztratili. Nyní ovládli zápas s výsledkem 2:0 a těšili se do semifinále.


Jak to dopadlo v semifinále jsme vám popsali již v úvodu článku. Krásné čtvrté místo. Našim hráčům moc gratulujeme a těšíme se z takového úspěchu. A jaký je cíl do další sezony? Přeci obsadit „bednu“!


Co o svém výkonu v lize říkají sami hráči?


"Toto byla zaručeně nejlepší sezona. Moc jsem si ji užil. Už od samotné základní skupiny jsme neskutečně váleli a přejeli každého, kdo nám stál v cestě. Z outsidera až na samotný vrchol. I když jsme nevyhráli, nic jsme nikomu nedali zadarmo a týmy jako Tipsport nebo PLAYzone se s námi pořádně zapotily!“Radim „Zezzi“ Zezula


36 zobrazení
bottom of page