top of page

Třetí zápas a stále neporaženi?!

Aktualizováno: 9. 11. 2021

Po výhře nad týmem Fortuna jsme nastoupili proti týmu Good Game. Tento tým minulou sezónu obsadil bronzovou příčku. Byl to tedy pro náš tým velmi silný a zkušený soupeř. Soupiska hráčů obsahovala i bývalé hráče profesionálního týmu eSuba. Zápas se odehrál na mapě Nuke. Tato mapa byla pro GORDIC velmi dobrý PICK. Jsme na ní sehraní, dokážeme tvořit hru a podporovat se. Věřili jsme si, že jsme schopni vítězství urvat.

 Gaming animation of futuristic aircraft

Do zápasu jsme opět naskočili ve výborné formě. Není nutné zmiňovat naše analyzování soupeře až do pozdních hodin, někdy i brzkých ranních hodin. Přípravě na tento zápas jsme dali opět vše co bylo třeba.


Po prohraných nožích, jsme začínali za Teroristickou stranu. Na to jsme však byli velice dobře připraveni... Nejednalo se tedy o nic, co by nás mělo rozhodit. Mapa Nuke je všem známá jako Counter-Teroristická mapa, to znamená, že tempo hry určuje právě tato strana. Každé kolo za Teroristickou stranu je tedy velmi cenné. Ne vždy je to pravda. Tento mýtus jsme vyvrátili.

První kola zápasu neprobíhala vůbec podle našich představ. Měli jsme jasný plán, jakou hru chceme aplikovat. Stav byl po prvních třech kolech 3:0 v prospěch týmu Good Game. Ve čtvrtém kole se vše zlomilo a my jsme vyhráli naše první kolo. Na to se podařilo navázat v následujících dvou kolech. Stav byl tedy vyrovnaný 3:3. Další kolo šlo také v náš prospěch a dostali jsme se rázem do vedení 4:3. Po lehkém zaváhání jsme dovolili soupeři získat následující tři kola. To bylo vše. Výsledek první půlky byl 9:6 pro GORDIC.

Nastala výměna stran. Byly jsme v dobrém rozpoložení a klidní. Devět bodů za teroristickou stranu byl velmi dobrý výsledek. Counter-teroristická strana pro nás bývá jednodušší a byli jsme poměrně v klidu. Věřili jsme si. První kolo jsme si nepohlídali a šlo ve prospěch soupeře, tedy Good Game. Nám nezbývalo nic jiného než jít "Eco rush". Díky tomu jsme zvládli narušit soupeřovu ekonomiku a sami si ji zlepšit. Stav po sedmnáctém kole byl 9:8. Rozdíl byl pouze jedno kolo. Bylo na čase začít hrát :D. Konečně jsme měli pořádný nákup a mohli jsme týmu Good Game pořádně zatopit. Povedlo se. Připsali jsme si další kolo a dostali jsem na skóre 10:8. Po dalších úspěšných kolech jsme se dostali a do stavu 12:8 v náš prospěch. Soupeř si do konce zápasu přispal ještě jedno kolo, ale to bylo z jeho strany vše. Výsledek byl tedy po úspěšném závěru zápasu 16:9.

GORDIC překvapil favorita zápasu a odnáší si cenné tři body do tabulky.

Díky výhře vedeme tabulku a pokračujeme dál, směrem k Play-off.


Jako další soupeř bude tým Impérium Hráčů. Věříme, že po konci zápasu budeme vítězové.41 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page